Co zawiera zestaw haftu diamentowego

GDZIE HAFT KRZYŻYKOWY SPOTYKA SIĘ Z MALOWANIEM PO NUMERACH! POZNAJ TWOJE NOWE ULUBIONE HOBBY.

Haft diamentowy - nowy wciągający kierunek w rękodziele artystycznym. Dzięki tej technice możesz utworzyć wspaniałe trójwymiarowe obrazy, które nadają się idealnie do udekorowania wnętrz albo na prezent dla Twojej bliskiej osoby. Czym więc jest ta technika?

W skrócie, haft diamentowy polega na układaniu wielokolorowych obrazów przy pomocy diamencików zgodnie z określonym schematem a proces ten bardzo przypomina układanie mozaiki.

Pozwól aby Twój stres odpłynął gdy Ty malujesz diamentami! Po prostu usiądź, odpręż się i zacznij malować. Uważaj, bo możesz uzależnić się od najnowszej sztuki odstresowywania! 😍

  • DARMOWA DOSTAWA: Wysyłka obrazów diamentowych odbywa się poprzez nasze najnowocześniejsze drukarnie zlokalizowane zagranicą. Z uwagi na ten fakt przesyłka zajmuje od 11 do 30 dni roboczych, dlatego też nie pobieramy opłaty za przesyłkę! Czasami zestaw może przyjść w różnych przesyłkach, jeśli zamawiasz więcej niż jeden obraz.
  • ZESTAW DO HAFTU DIAMENTOWEGO: Nasz zestaw posiada wszystkie elementy potrzebne do rozpoczęcie pracy zaraz po otrzymaniu zamówienia,

1) Płótno-schemat z symbolami. Płótno jest pokryte warstwą kleju;

2) Folia ochronna na płótnie, chroniąca przed wysychaniem kleju;

3) Komplet kwadratowych LUB okrągłych diamencików w różnych kolorach; (w zależności od zamówienia)

4) Pęseta do chwytania kryształków;

5) Specjalny aplikator do przenoszenia kryształków na płótno, niektóre zamówienia będą posiadały pęsetę;

6) Plastikowa podstawka; (wstrząśnij lekko aby je posortować)

7) Klej do aplikatora;

8) Schemat kontrolny;